Modelja shqiptare zbulon momentin më të frikshëm të jetës

Modelja e njohur ka treguar cilli ka qenë momenti më i frikshëm i saj.

Modelja e njohur më 16 nëntor kishte pësuar një aksident afër rreth-rrotullimi i Nartës në Vlorë, me makinë të tipit “BMW” të cilën po e drejtonte modelja, Françeska.

Makina kishte humbur drejtimin për arsye ende të paqarta ka humbur drejtimin dhe ka dalë jashtë rrugës dhe është përmbysur.

E ftuar në Prive, modelja iu përgjigj intervistës të shkurtër “60 sekonda”.

Kur u pyet për momentin më të frikshëm që kishte kaluar, ajo theksoi po këtë ngjarje që kishte ndodhur para disa muajsh.

Be the first to comment on "Modelja shqiptare zbulon momentin më të frikshëm të jetës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*