Mos kalo pa dhënë ngushëllime/ Aksident tragjik në Austri, familja shqiptare ndërron jetë nga… (VlDEO)

Në afersi te Vienes nje familje shqiptare u perfshi në një Äksidènt ku humbi familjaret ata ishin 4 antare dhe te gjithe mbeten ne vend.Sipas informacioneve te portalit tone ata jane nga maqedonia. Komento Ngushllime Familjes pasi qe ata jane duke i shikuar komentet e ngushllimeve. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Mos kalo pa dhënë ngushëllime/ Aksident tragjik në Austri, familja shqiptare ndërron jetë nga… (VlDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*