Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i sh typ publikun që shikonin garat (PAMJE)

Diku në Kosovë këto ditë janë organizuar gara me automjete që janë për terrene më të vështira.

Duket se nga këtu disa persona që ishin mbledhur për të parë këtë garë, i kanë shpëtuar më të keqes, shkruan Magazina.al.

Në pamje shihet se automjete ngjitet në drejtim ku ishin një numër i personave të cilët ikin dhe shpëtojnë pa u lënduar.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

SHIKO VIDEON

Be the first to comment on "Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i sh typ publikun që shikonin garat (PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*