Në Zi Këngëtarja Çiljeta Xhilaga/ Covid-19 I Merr Jetën Njeriut Më Të Shtrenjtë Për, Vuajti Ditë Të Tëra

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Çiljeta Xhilaga ka humbur personin e saj më të shtrenjtë, të atin. Pak ditë më parë u mësua se babai i Çiljetës ishte infektuar me Covid dhe ishte shtruar tek “Shefqet Ndroqi”.

Mediat shkruanin se babai i këngëtares ishte në gjendje të vështirë shëndetësore dhe ajo shihej çdo ditë në ambientet e spitalit edhe pse nuk është lejuar që të qëndrojë pranë të atit për shkak të rregullave.

Sot Çiljeta ka vendosur edhe shiritin e zi në foton e saj të profilit në Instagram duke dhënë kështu lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të personit të shtrenjtë.

Be the first to comment on "Në Zi Këngëtarja Çiljeta Xhilaga/ Covid-19 I Merr Jetën Njeriut Më Të Shtrenjtë Për, Vuajti Ditë Të Tëra"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*