Nëna i rrah fëmijët e saj të mitur, i bën për spital…

Dje, rreth orës 16:20, është arrestuar një femër në qytetin e Ferizaj.

Sipas Raportit të Policisë, e dyshuara ka ushtruar dhunë ndaj fëmijëve të saj meshkuj të mitur.

Dy fëmijëve dhe të dyshuarës i është ofruar tretman mjekësor.

Pas intervistimit me aktvendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarës i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë, ndërsa fëmijët janë dërguar në strehimore.

Be the first to comment on "Nëna i rrah fëmijët e saj të mitur, i bën për spital…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*