Nëna nuk po ma don nusen , a me u nda prej nuses a prej nënës ?

Es-Selamu Alejkum portali ynë ju paraqet videon e radhës,me titullin Nëna Nuk Po Ma Don Nusen , A Me U Nda Prej Nuses A Prej Nënës ? Ku shpresojm që të ndikojm në të mirë dhe në hajr nëpërmjet këtij postimi njëashtu e lusim Allahun (subhane we teala) që ti shpërblen të gjith ata që e shpërndajnë ata që e shikojn dhe që e praktikojnë.,shperndajeni qe te perfitojne edhe te tjeret,Allahu ju shperblefte,..

Be the first to comment on "Nëna nuk po ma don nusen , a me u nda prej nuses a prej nënës ?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*