Njëzetvjeçari Ia Vë Fla*Kën Mercedesit AMG Që Kushton 150 Mijë Dollarë Shkaku Se Ai ..

Një skenë e çuditshme na vjen nga RusiaNjë video e një djali rus që njihet edhe për videot e shumta në Instagram dhe YouTube, Mikhail Litvin, duke dje*gur Mercedes AMG GT 63 S të zi u bë virale gjatë fundjavës, me njerëz që habiteshin se si një i ri mund të dj8eg një veturë që kushton aq shumë.

Be the first to comment on "Njëzetvjeçari Ia Vë Fla*Kën Mercedesit AMG Që Kushton 150 Mijë Dollarë Shkaku Se Ai .."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*