Nuk deshi të lejonte që vetura që kishte pas ta tejkalonte, shoferi i porsche e pëson keq…

Ky është momenti dr am ati k kur një shofer u filmua duke humbur kontrollin e tij ndaj Porsche dhe duke u pë r pl asur në barriera, në një autostradë në Kaliforni.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë makinën sportive që lëvizë përgjatë autostradës në Kaliforni, ngjitur me malet shkëmbore San Bernardino.

Be the first to comment on "Nuk deshi të lejonte që vetura që kishte pas ta tejkalonte, shoferi i porsche e pëson keq…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*