Nuk ia liroj rrugën, Kallashi del nga vetura e bën “llom“ qytetarin (Video)


Valltarja e njohur kosovare Kallashi, njihet për format e saj b ombastike. Ajo posedon një trup të tonifikuar, të cilin shumë vajza të reja ia ka lakminë, shkruan infokosova. Ajo njihet edhe për zemrën e saj të bardhë që te paktë persona mundesh me gjet sot, por “ndryshe” është nëse vetëm ia prish qefin. Në një intervistë, Kallashi ka treguar një nga të fshehtat e saj /Pamje mePosht

Ajo tregon një ngjarje në rrugë, se si e ka ofenduar një qytetar, vetëm pse nuk ia ka liruar rrugën. Më tej thotë, se ka dal nga vetura dhe më pas janë përla edhe me grushte. Ec e guxo kapu me Kallashin./infokosova

Be the first to comment on "Nuk ia liroj rrugën, Kallashi del nga vetura e bën “llom“ qytetarin (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*