O Zot I Madh Ç’qe Kjo? Shuhet Një Familje E Tërë, Vajzat Ishin Të Vogla/ Mendohet Se Ishte Burri Ai Që I Vuri Fla Kën Shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani. Raportohet se një famuilje e tërë ka humbur jetën.E ditur bëhet se një shtëpi ka marrë fla kë dhe për pas ojë kanë humbur jetën burri dhe gruaja, dy vajzat e vogla të tyre dhe gjyshja e vajzave.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Daniel K. 41 vjeç mendohet se ka qenë ai që i vuri f lakën shtëpisë së tij, por se cilat kanë qenë shkaqet ende nuk dihen.41-vjeçari ishte us htar dhe fqinjët thonë se ata dukeshin një familje e lumtur dhe të bashkuar. Het imet ende vazhdojnë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Burimi:Bild/ Marrë nga Revista Ora.

Be the first to comment on "O Zot I Madh Ç’qe Kjo? Shuhet Një Familje E Tërë, Vajzat Ishin Të Vogla/ Mendohet Se Ishte Burri Ai Që I Vuri Fla Kën Shtëpisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*