O Zot sa i ri / Babai i dy fëmijëve jep shpirt papritmas, gruaja tenton ta zgjojë nga gjumi por…

Një baba i dy fëmijëve dha shpirt së fundmi e u gjet i pajetë në shtrat. Gruaja e tij Amelia Louise tha se ndihej bosh pa burrin e saj Damien Jones.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ai ishte vetëm 30 vjeç dhe një baba i jashtëzakonshëm.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Çifti kishin qenë duke bërë shaka me njëri tjetrin një natë më parë dhe më pas u shtrinë për të fjetur.Por të nesërmen Damieni nuk u zgjua më ku rrë.

Be the first to comment on "O Zot sa i ri / Babai i dy fëmijëve jep shpirt papritmas, gruaja tenton ta zgjojë nga gjumi por…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*