Pas Këngës Së Mevlanit, Ledjana Merr Surprizën E Madhe Në Orët E Vona Të Natës

Pas hyrjes së saj në “Përputhen”, Ledjana është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe sidomos për këngën që i kushtoi Mevlani, gjest i cili nxiti edhe debate me Antonelën.

Pas këngës së Mevlanit, Ledjana ka marrë një tjetër surprizë romantike mbrëmjen e sotme.

Ajo ka postuar në Instastory një kuti me trëndafila të kuq dhe rozë që formojnë shkronjën e parë të emrit të saj.Ledjana nuk e ka bërë të ditur se kush ia ka dërguar dhuratën, por mbetet ta zbulojmë në puntatën e rradhës në “Përputhen”.

Be the first to comment on "Pas Këngës Së Mevlanit, Ledjana Merr Surprizën E Madhe Në Orët E Vona Të Natës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*