Pema Bie Mbi Kalimtarët, Të Gjith Shpëtojn Në Momentin E Fundit (VIDEO)

Erërat që arritën shpejtësi 40 dhe 65 kilometra në orë rrëzuan pemët në tokë por fatmirësisht nuk janë raportuar vik;tima.

Dhe ky është momenti kur një pemë u rrëzua në rrugë në momentin që aty po ecnin tre kalimtarë.Asnjë prej tyre nuk u lëndua ndërsa u dëmtuan dy makina. Momenti u kap nga kamerat e sigurisë, ku kalimtarët shpëtuan për një fije peri.

Be the first to comment on "Pema Bie Mbi Kalimtarët, Të Gjith Shpëtojn Në Momentin E Fundit (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*