Për një kohë të shkurtë, Sara ka bërë trupin peshk

Që nga dita kur është bërë nënë për herë të parë, Sara Hoxha është përkujdesur mjaft shumë për vetën.

Ajo me pozat e shumta që bën për ndjekësit, në çdo situatë duket perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Në të shumtën e kohës kalon në lajm, dhe gjithmonë duket tërheqëse në mënyra të ndryshme.

Por, ajo që bie më shumë në sy, janë kilogramët që ka humbur Sara pas lindjes së vajzës.

Me përkushtimin e madh tek vetja, trupi i saj tani duket si peshk.

Be the first to comment on "Për një kohë të shkurtë, Sara ka bërë trupin peshk"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*