Po i shikonte të P… Një Vajze, I Riu E Pëson Keq Nga I Dashuri I Saj…(VIDEO)

Një djalë i ri që ishte brenda një dyqani të telefonave mobil ku ishte edhe një çift, e pëson keq kur ia shikon të pasmet një vajze dhe i dashuri i saj reagon ash.për duke e god.itur fort me gru.sht në fytyrë.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vazhdimin e lajmit,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Dyshja po shikonin disa telefona mobil brenda një dyqani në Lincolnton të Karolinës së Veriut, dhe në momentin që një i ri u kap nga partneri i vajzës duke ia shikuar asaj të pasmet, ai humbi kontrollin dhe pa u menduar dy herë e god.iti në fytyrë.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vazhdimin e lajmit,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ky moment është kapur nga kamerat e sigurisë, ku shihet i riu me kapelë në kokë duke ia ngulur sytë të pasmeve të vajzës, ndërsa partnerit të saj ky veprim nuk i pëlqeu dhe reagoi në af.ekt duke e gru.shtuar.

E sho.kuar me atë çfarë nd odhi, vajza i kërkon partnerit që t’i kërkon falje

Be the first to comment on "Po i shikonte të P… Një Vajze, I Riu E Pëson Keq Nga I Dashuri I Saj…(VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*