Policia e arreston, e dashura e tij del nga makina dhe… Jeta e saj ndryshon pergjithmone (Video)

Nje video e cila qarkulloi diten e sotme ne rrje tet sociale tregon ndjekjen e nje makine sportive nga patrulla e pol icise. Pas ndalimit po lici i kerkon djalit te fike makinen dhe te ulet ne gjunje pas nje kontrolli rutine.

Pas kesaj situate nga krahu i pasagjerit ka dale edhe e dashura e djalit e cila mban te veshur nje kostum pune dhe ajo duket tejet e shq ete suar per kete situate e cila do i ndryshonte jeten.

Ashtu i ulur ne gjunje ai i ka nxjerre nje unaze vajzes duke i propozuar per martese,nje surprize shume e kendshme duhet thene. Bashkepunimi i patrulles ka bere qe ky propozim te jete tejet i vecante.
Më poshtë shihni pamjet në Video:

Be the first to comment on "Policia e arreston, e dashura e tij del nga makina dhe… Jeta e saj ndryshon pergjithmone (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*