Policia ju ve pas kësaj shofere, pasi e ndali ai gjeti diqka në bagazhin e veturës që e la…

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do..

Be the first to comment on "Policia ju ve pas kësaj shofere, pasi e ndali ai gjeti diqka në bagazhin e veturës që e la…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*