Pse O Zot Se Kishte Ëndërra Donte Të Jetonte/ Ky Është 18-Vjeçari Shqiptar Që I Mori Jetën Covid-19

I riu që shihni në foto është 18-vjeçari i cili h umbi jetën nga covid 19. Qamil Seiti nga Mamurrasi, ka humbur jetën në Spitalin Covid 2 , pasi ishte infektuar me covid. Siç duket dhe nga fotot i riu punonte në kuzhinë.

18-vjeçari kishte 100% të mushkërisë të prekur nga covid kur ka mbërritur në spitalin “Shefqet Ndroqi” dhe kjo gjë ka bërë që i riu të humbiste jetën.

Seiti ishte shtruar prej të paktën një jave tek Sanatoriumi ndërsa prej ditësh ishte në int ubim.

Mësohet se 18-vjeçari nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese. I infektuar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, është edhe babai i 18-vjeçarit, ndërsa nëna e tij është shëruar.

Be the first to comment on "Pse O Zot Se Kishte Ëndërra Donte Të Jetonte/ Ky Është 18-Vjeçari Shqiptar Që I Mori Jetën Covid-19"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*