Rast i rrallë: Nusja i merr leje burrit që të përqafoj ish-të dashurin ditën e dasmës

Nusja e ftoi ish-të dashurin në dasmë dhe e pyeti burrin e vetë se nëse mund ta përqafonte një herë të fundit.

Kjo nuse e la burrin e vetë pa fjalë kur i kërkoi leje që të përqafonte ish-të dashurin një herë të fundit gjatë ceremonisë martesore.

Në video shihet burri tek ecën drejt tyre që të përshëndes dhe të përuroj çiftin.

Nusja e përshëndet dhe kthehet nga burri duke i thënë

“A mund ta përqafoj për herë të fundit?”.

Ai i jep lejen dhe ajo e përqafon  ish-partnerin.

Ata shkëmbejnë disa fjalë në prani të dhëndrit dhe ish- i dashuri i thotë lamtumirë nuses dhe kthehet drejtë dhëndrit për t’i dhëne  dorën.

Dhëndri e afron dhe e përqafon  teksa nusja është duke përqafuar një të ftuar tjetër.

Klipi ka lënë shumë shikues të befasuar./Kosovarja

Be the first to comment on "Rast i rrallë: Nusja i merr leje burrit që të përqafoj ish-të dashurin ditën e dasmës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*