Sa e dhimbëshme, momenti kur u gjend një foshnjë në qeve plastke dhe…

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Cdo femije e meriton nje prind, por jo cdo prind e meriton te kete femije.Po.lic.ia Seymour po kërkon nënën e një vajze të re të lindur të br.akt.isu.r dhe la në një qese plastike për blerje.

Be the first to comment on "Sa e dhimbëshme, momenti kur u gjend një foshnjë në qeve plastke dhe…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*