Shqiptari u ngjit në pemë: Do hidhem, do hidhem për Partinë, jemi gati kurdoherë Parti Enver

Një ngjarje e pazakontë është shënuar këtë pasdite në qytetin e Elbasanit. Një person me probleme të shëndetit është ngjitur në një pemë në qendër të qytetit dhe ka kër cënuar se do të hidhet nga aty.

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara, personi kë rcënon duke tundur pemën se do të hidhet.

Më pas fillon dhe bërtet me të madhe: “Parti Enver, jemi gati kurdoherë. Po hidhem. Do hidhem, do v des për partinë.”

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shumë persona, të cilët janë përpjekur ta bindin që të ulet. Zbritja e tij është bërë vetëm pas ndërhyrjes së for cave zjarr ëfikëse.

Be the first to comment on "Shqiptari u ngjit në pemë: Do hidhem, do hidhem për Partinë, jemi gati kurdoherë Parti Enver"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*