“Sot 12 Vite Pa Ty O Ma Ti Më…”. Miriam Cani Prek Me Fjalët Për Nënën E Ndjerë: O Zot Sa Më Ka…

Miriam Cani gjithmonë ka treguar raportin e veçantë që ka patur me të ëmën e cila nuk jeton më.Sot bëhen 12 vite që ajo nuk është pranë saj dhe këngëtarja e ka përkujtuar me një foto mjaft të bukur ku e ëma e ndjerë ka qenë e re.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

“Sot u bënë 12 vite pa ty mami. Më mungon në çdo frymëmarrje.”- ka shkruar Miriam.

Be the first to comment on "“Sot 12 Vite Pa Ty O Ma Ti Më…”. Miriam Cani Prek Me Fjalët Për Nënën E Ndjerë: O Zot Sa Më Ka…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*