Teuta Mori Një Lajm Shumë Të Mirë Sot, Shfaqet Më E Emocionuar Se Asnjëherë Më Parë

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot, babai i saj, profesori Milazim Krasniqi u nderua me Medalje Presidenciale.Kjo gjë e ka bërë Teutën të ndihet shumë krenare./ORAinfo/Shty,pe rek.lam.en dhe shi.ko vid.eon e plo.te..

Be the first to comment on "Teuta Mori Një Lajm Shumë Të Mirë Sot, Shfaqet Më E Emocionuar Se Asnjëherë Më Parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*