Tezja Nazire nga seriali “Më fal” përjetoi një gjë të tmerrshme…

Nazirja në serial me rolin e shërbëtores, por në jetën reale ju befason.Shty,pe rek.lam.en me posh.te dhe vazh.do le.xo..

Si një e moshuar, e mirë dhe e dashur, shërbetore e të pasurve është portretizuar karakteri i aktores Nazira në serialin turk “Më fal”, i cili po pëlqehet nga shikuesit.Zeynep Metin Aytekin, u lind në Ankara në vitin 1968.Shty,pe rek.lam.en me posh.te dhe vazh.do le.xo..

Ajo përveç serialeve ka përvojë edhe si aktore e teatrit. 50 – vjeçarja jashtë rolit të Nazirës ka një pamje e stil krejt tjetër.Aktorja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale duke postuar momente të ndryshme nga përditëshmëria e saj.

Be the first to comment on "Tezja Nazire nga seriali “Më fal” përjetoi një gjë të tmerrshme…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*