Toka nuk gjen qetësi! Një tjetër tërmet godet vendin tonë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Një tjetër lëkundje tërmeti është shënuar paraditen e sotme në vendin tonë. Tërmeti me magnitudë 3.1 ishte me epiqendër në Borsh.

Mësohet se për shkak të thellësisë së ulët, 2 km, lëkundjet janë ndjerë nga banorët e zonës.Kujtojmë që mëngjesin e sotëm u regjistrua një tërmet me magnitudë 4.1 edhe në Detin Adriatik

Be the first to comment on "Toka nuk gjen qetësi! Një tjetër tërmet godet vendin tonë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*