Tronditet Shqiptari I Cili Bleu IPhone 11 Me Çmim Të Lirë Në ITALI, Kur E Hapi Kutinë Gjen Brenda…

Ai bleu një iPhone 11, por kur hapi pakon në shtëpi gjeti vetëm gjysmë kile oriz të presuar.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Situata e pakëndshme i ka ndodhur një shtetasi shqiptar në Brindizi, i cili e bleu celularin që kushton 1400 euro për vetëm 250 franga zvicerane, në zonën e portit.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Mbasi ka kuptuar mashtrimin, shqiptari ka bërë menjëherë denoncim dhe policia kufitare ka arritur të shkatërrojë bandën e mashtruesve italianë, të cilët vepronin në zonën e portit, ku u shisnin gjasme iPhone personave të ndryshëm.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

3 persona vepronin me një FIAT Panda të zi me targa napolitane brenda zonës së portit. Njëri prej tyre shkonte makinë më makinë, duke kërkuar viktima për mashtrim.
Ne bagazhin e makinës, policët gjetën 11 çanta dhe katër pako orizi gjysmëkilëshe, si ajo që iu shit shqiptarit.

Gjeten edhe një iPhone 11 Pro Max të ngjashëm me atë të përdorur për të joshur viktimën.3 personat u arrestuan dhe më pas u lanë për t’u gjykuar në gjendje të lirë.

Be the first to comment on "Tronditet Shqiptari I Cili Bleu IPhone 11 Me Çmim Të Lirë Në ITALI, Kur E Hapi Kutinë Gjen Brenda…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*