U fejuan ashtu sic dëshironin, vajzës nga Tirana i iku truri kur pa se cfarë po bënde i dashuri i saj (video)

Një vajzë e re e cila kishte ardhur prej 6 muajsh te jetonte në Tiranë tek e motra, na ka rene ne dashuri me kushëririn e kunatit.Çdo gjë dukej normale deri në momentin që i riu ka te .n.tu .ar të t r. a. fi k. o jë vajzën.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Siç raporton gazetarja e “Aldo Morning Show” këtë gjë e kanë zbuluar prindërit e vajzës dhe motra e saj të cilët kanë par.and.alua.r ngjarjen.Pasi kanë zbuluar ngjarjen, ata e kanë de. n .onc. u.ar të riun i cili ende nuk është kapur pasi është larguar në drejtim të paditur.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "U fejuan ashtu sic dëshironin, vajzës nga Tirana i iku truri kur pa se cfarë po bënde i dashuri i saj (video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*