Ulen shumë temperaturat në Shqipëri, nis dëbora/ Ja sa ka shkuar trashësia

Përkeqësimi i kushteve atmosferikë dhe ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në verilindje të vendit.Bora ka zbardhur qytetin e Kukësit, e cila deri më tani ka arritur në mbi 7 cm lartësi.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "Ulen shumë temperaturat në Shqipëri, nis dëbora/ Ja sa ka shkuar trashësia"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*