Urime, vjen deklarata fantastike nga Amerika, për Kosoven dhe Vjosa Osmanin, ja cfar po behet…

Vjen deklarata fantastike nga Amerika, Për Kosoven dhe Vjosa Osmanin. Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka uruar presidenten e sapozgjedhur të Kosovës, Vjosa Osmanin.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Bashkë me Osmanin, Konsett ka përgëzuar edhe deputetët që morën pjesë në vottim. “Përgëzime Vjosa Osmanit për zgjedhjen Presidente, dhe deputetëve që e kryen detyrën e tyre në Kuvend.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Gjithashtu Shba-ja mbetet e përkushtuar për partneritetin e ngushtë me Republikën e Kosovës për ta ndërtuar një të ardhmen nëpaqe.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Si dhe Drejtësi dhe prosperitet për të gjithë qytetarët”, ka shkruar Kosnett, i urojm Vjoses shume sukese, ku duhet met vertet shume pune, si gjithmon shkruan ne kohe, ditorja.

Be the first to comment on "Urime, vjen deklarata fantastike nga Amerika, për Kosoven dhe Vjosa Osmanin, ja cfar po behet…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*