Vdes Një Familje Në Gjermani Si Pasoj E Një Äksidènt Trägjik

Sot rreth orës 7 e 30 të mengjesit 1 familje shqiptare është përfshirë në një Äksidènt një veturë me targa të zvicrës duke go ditur një kamionetë në rrugë dhe për fat të k eq dhan shpirt në vend Targat e tij ishin me tabela D dhe pronari jetoi ne Dusseldorf te Gjermanise.

Komento Ngushllime Familjes pasi qe ata jane duke i shikuar komentet e ngushllimeve.

Be the first to comment on "Vdes Një Familje Në Gjermani Si Pasoj E Një Äksidènt Trägjik"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*