Veprimi i Mozzik mund të jetë i rrezikshëm për vajzën e tij!

Mozzik është rep artisti i shumë komentuar për shkak të muzikës senzacionale, hiteve të një pas njëshme dhe jetës private.

Ai, dy vitet e fundit ka pasur një karrierë intenzive muzikore, që i ka ecur me ritme tejet të kënaqshme, për çka edhe duket të jetë i lumtur.

Më në fund edhe jeta private e reperit po merr një kahje shumë më pozitive, pasi është bashkuar me Loredanen dhe gjjthë kohës është me të bijen, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse nga dashuria, amozzik e ka rrok të voglen në një mënyrë të konsideruar të rrezikshme, sëoaku kështu thonë mjekët.

Be the first to comment on "Veprimi i Mozzik mund të jetë i rrezikshëm për vajzën e tij!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*