Vidoe Rrëqethëse! Rruga Ishte E Ngrirë, Kamioni Gjigand Merr Përpara Automjetet, Raportohet Se Shumë Persona Kanë Humbur Jetën

Pamjet rrëqethëse të kapura në SHBA tregojnë ak si dentin zinxhir që ka ndodhur në Teksas, ku si pasojë humbën jetën gjashtë persona dhe dhjetëra të tjerë u lën duan.Në video shihet se si kamioni gjigand me 18 rrota përplaset me veturat, e nga shpejtësia e madhe madje përfundon mbi ato.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "Vidoe Rrëqethëse! Rruga Ishte E Ngrirë, Kamioni Gjigand Merr Përpara Automjetet, Raportohet Se Shumë Persona Kanë Humbur Jetën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*