Vjollca Haxhiu flet për lajmin ku e shpallën të v’dekur: Shoqja më thirri duke qarë


Këngëtarja e njohur kosovare, Vjollca Haxhiu, kohë më parë u bë pre e lajmeve të rreme që qarkullojnë në mediet shqipfolëse.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emsionin ‘SHOw TIME’ ku ka folur edhe për lajmin ku e patën shpallur të v dekur, shkruan Reporteri.net.

Se si e pritën familjarët, miqtë dhe vetë këngëtarja këtë lajm të rremë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Be the first to comment on "Vjollca Haxhiu flet për lajmin ku e shpallën të v’dekur: Shoqja më thirri duke qarë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*