Zjarr në një lokal në qendër të Prishtinës

Një lokal është kapluar nga zjarri në shesh të Prishtinës.

Express ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjet.

Nuk dihet a ka të lënduar.

Ne kemi kontaktuar policinë dhe do të ju mbajë të informuar me rastin.

Be the first to comment on "Zjarr në një lokal në qendër të Prishtinës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*