ZYBER AVDIU PLASON NË TREG KËNGËN E RE, “VETËM TY T’KAM DASHT ME ZEMËR”

“Vetëm ty t’kam dasht me zemër”, kështu titullohet kënga e fundit që e ka plasuar në treg një javë më parë, këngëtari i mirnjohur nga Shkupi, Zyber Avdiu, njofton News33.

Kënga është bashkëpunim dhe në këtë project të Avdiut, është përfshirë edhe këngëtarja Merita Tanushi.

Në këngë mes tjerash flitet për dashurinë e një çifti e cila në fund edhe kurorëzohet me martesë.

Për një javë nga kur është plasuar, kënga ka arritur të marrë qindra klikime në Youtube./News33/

Be the first to comment on "ZYBER AVDIU PLASON NË TREG KËNGËN E RE, “VETËM TY T’KAM DASHT ME ZEMËR”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*